Dlaczego warto kupić dom w USA ?

Obecnie ceny domów w Chicago i na przedmieściach Chicago znajdują się na jednym z najniższych poziomów od kilkunastu lat. Czy teraz warto kupić dom w USA? 

domy w Chicago na sprzedaż

Od roku 2006 do zimy roku 2012 zanotowaliśmy spadek wartości nieruchomości w Chicago i okolicach na nienotowaną do tej pory w USA skale. W tej chwili można jeszcze kupić mieszkanie w Chicago i okolicach płacąc tylko 1,800.00 złotych za metr kwadratowy (około $55.80 za stopę kwadratową). Nowy dom z ogródkiem na przedmieściach Chicago kompletnie wyposażony na luksusowym poziomie możemy nabyć już od 450,000.00 złotych. Starszy dom, który będzie od nas wymagał małego remontu można kupić już od 300,000.00 złotych.

Przelicznik cen pokazuje, że cena domów i mieszkań w Chicago i na przedmieściach Chicago jest tańsza niż  w dużych miastach w Polsce.

Proszę jednak pamiętać, że rynek nieruchomości w USA już zaczyna powoli rosnąć w górę. Czy warto dziś kupić dom w USA ? Tak w tej chwili bardzo się taki zakup opłaca. W przyszłości zysk z takiej inwestycji może okazać się bardzo duży. W wielu okolicach można jeszcze ciągle kupić dom za połowę wartości z roku 2006. Kto wie może faktycznie niedługo ludzie z Polski zaczną kupować nieruchomości w Stanach Zjednoczonych aby osiedlić się w okolicach Chicago na stałe. Czy ktoś kiedyś to przewidział ?

Jeżeli są Państwo zainteresowanie zakupem domu oraz mieszkania w Chicago lub na przedmieściach Chicago, bardzo proszę o kontakt.

Eric Sadowski
(708)945-4585 
office@tuznajdzieszdom.com